Vizyonumuz

Endüstriyel Elektrik ve Enstrümantasyon montaj + taahhüt + bakım işlerinde sadece Türkiye’de değil yurtdışında da, hizmet ve kalitesi ile müşterilerin birinci tercihi olarak sürekliliğini sağlayarak saygın ve lider kurumsal bir şirket olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve fiyat önerilerini sunan, hukuka ve ahlaki ilkelere bağlı olarak çalışanlarının ve müşterilerinin beklentilerini en üs seviyede karşılamaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarının gelişimini destekleyen, yaratıcı ve yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı bir kurumsal şirketiz.

Stratejik Hedeflerimiz

Şirketimiz endüstriyel elektrik ve enstrümantasyon işlerinde uzun yıllar boyunca edindiği sektörel bilgi ve tecrübeleri yarınlara taşımayı ve sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmeyi hedeflemektedir.

Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile müşterilerine toplam kalite anlayışıyla hizmet veren şirketimiz sektörel pazardan ve müşterilerinden gelen yeni ihtiyaç ve taleplere yönelik olarak portföyüne yeni hizmetler katma çalışmalarını günümüz teknolojisini kullanarak bilimsel olarak sürdürmek için aşağıdaki hedefler için uzun dönem planlamalar yapmaktadır.

  • Sektöründe öncü ve belirleyici konumunu güçlendirmek.
  • Yurt içi ve yurt dışı pazar payını arttırarak portföyüne yeni müşteriler kazandırmak.
  • Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yaşamı kolaylaştıran otomasyon geliştirerek tedarik yelpazesini genişletmek.
  • Nitelikli İnsan kaynağı, teknoloji ve geleceğe dönük yapılan yatırımlarla istikrarlı ve kalıcı bir firma olmak.